Vodafone Tabelası

Vodafone Tabelası için 3 farklı bayi tabela modeli bulunmaktadır. Bunların arasından vodafone bayiliği açacak kişilerin öncelikle tabela modeli konusunda bu 3 adet tabela modelinden kendine uygun olanı belirlemesi gerekmektedir.

 

Vodafone Kurumsal Bayi Tabelası

Vodafone Kurumsal bayileri için oluşturduğu tabela standartlarında kurumsal renk ve logonun doğru kullanımını belirtmektedir. Buna ek olarak vakum logo, vakum harfler ve logo üzeri dijital baskı olacak şekilde üretimi yapılmaktadır. Zemini pleksi olan bu tabela modeli hem zemin hemde harflerden ışık çıkmasıyla komple yanan bir tabela modelini almaktadır.

Vodafone Normal Bayi Tabelası

Vodafone normal bayiler için hazırlanan tabela modeli kendi arasında iki’ye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki yine zemin pleksi ve üzeri 5mm pleksi harflerden oluşan vodafone tabela modelidir. Diğer tabela modeli ise diğerlerinden farklı olarak vinil germe dijital baskı tabela modelleridir. Burada tüm zemin düz şekilde vinil baskı yapılarak floresan veya isteğe göre modül led kullanılarak aydınlatma sağlanmaktadır.

Vodafone Tabela Fiyat ve Modeli

Vodafone Tabelası Fiyat ve Modeli için öncelikle tabela yerleşeceği dükkanın alın cephesi ölçüsü belirlenmelidir. Buna ek olarak yapılacak tabela modeli de fiyat konusunda belirleyici ve farklılık oluşturacak etkenden biridir. Vodafone tabela fiyatları ile alakalı bizlere 0212 447 80 80 veya info@istanbultabelaci.info üzerinden mail atarak ulaşabilirsiniz.