Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Ahşap Tabela Modelleri

Ahşap Tabela adında anlaşılacağı üzere ahşaptan oluşan ve dış mekan uyumlu tabela modeldiridir. Genel olarak otantik havası ve naturel görünümü ile tercih edilmektedir. Ahşabın yapısı gereği damarlı ve yüzeyinde oluşan doğal desenleri ile tercih edilmektedir. Tabela konusuda sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tasarım + imalat + uygulama şeklinde üretim sağlıyoruz. Ahşap tabela olarak farklı model ve türlerde tabela üretiyoruz. Farklı ahşap malzemeleri kullanarak üretmiş olduğumuz ahşap tabela da seçeneklerimiz oldukça zengindir.

Ahşap Tabela Modelleri

Ahşap Tabela modelleri için üreticiden direk kullanıcıya profesyonel ellerden tabela üretimi yapıyoruz. Ahşap Modelelleri için firmamız modern tasarımları profesyonel ellerde üretime dönüştürüyor. İstanbul Tabelacı olarak tabela konusunda uzman kadromuz ve ahşabın temel incelik işçiliğine hakim personellerimiz ile sizlerin marka veya işletmenizi en iyi şekilde yansıtacak tabela modelleri üretiyor ve sonrasında montajını sağlıyoruz.

Dekoratif Ahşap Tabela

Dekoratif ahşap tabelaları sizler için tasarlıyor ve üretiyoruz. Cilasından verniğine kadar ahşap üzerine yapılmış ince tabela işlemeleri ile sizlere ahşabın en doğal haline markanızı yansıyoruz. dekoratif ahşap motifler ve dekorasyonlar ile tabelanızı markanıza uyumlu veya yaptığınız işi yansıtacak tasarımlar ile imalataını buna göre uyguluyoruz.

Ahşap Işıklı Tabela

Işıklı ahşap tabela modelleri istanbul tabelacı olarak direk üreticiden sizlere sunuyoruz. Tüm tabela ahşap modelleri için İstanbul Tabelacı sizlere profesyonel hizmetler üretiyor. Ahşap olarak dış mekan ve iç mekana uyumlu tabela modelleri için bizimle hemen iletişime geçin.