Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

İç Mekan Tabela

İç Mekan Tabela Modelleri ve Fiyatları

İç Mekan Tabela; marka ve firmaların hedef müşteri kitlesine ulaşabilmeleri ve kurumsal kimliklerini yansıtabilmeleri için oldukça önemli bir reklam aracıdır. Tabelalar dış mekanda tercih edilebildikleri gibi iç mekanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde ofis, mağaza, restoran, otel gibi işletmelerde görsel şıklığıyla dikkat çeken tabela modelleri farklı materyal ve tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

İç Mekan Ofis Tabela Örnekleri

Her marka ve firma, hitap ettiği müşteri kitlesi tarafından başarılı bir şekilde tanınmak ve güzel anılmak ister. Tabelalar; bir markanın kartviziti, prestijini yansıtan kimliği olması yönüyle büyük bir öneme sahiptir. Her marka, kendi kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan tabela modeline karar vermelidir. İstanbul Tabelacı, alanında uzman genç ve dinamik kadrosuyla işletmeniz için ideal  tabela örnekleri ile sizi bekliyor! İç mekan için tasarlanan tabela modelleri genellikle ofis ortamlarında banko arkasında ya da ofis toplantı odalarında tercih edilmektedir. Akılda kalıcı tabela modelleriyle siz de markanızı temsil edecek ideal tabelaya kavuşabilirsiniz.

Tabelalar da diğer tabela modellerinde olduğu gibi ışıklı ya da ışıksız olarak üretilebilmektedir. Günümüzde de dikkat çeken tasarımlarıyla oldukça ilgi gören ışıklı iç mekan tabelalar sıklıkla tercih edilir. Bulunduğu ortamın havasını değiştiren ışıklı mekan tabela modelleri, farklı tasarımlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Işıklı iç mekan tabelaların tercih edilmesindeki en temel sebeplerden birisi de, diğer tabelalara kıyasla daha dikkat çekici olmasıdır. Uzak mesafeden dahi kolaylıkla fark edilebilen bu tabelalar tercih edilen renklerde ışıklandırılabilmektedir. Modern ve özgün tasarımlara sahip olan iç mekan tabela modellerinde, işletmelerin talebine göre farklı aydınlatma yöntemleri kullanılabilmektedir.

Tabela Yaptırıken Nelere Dikkat Edilmeli

  • Yapılacak tabela modeli iç veya dış mekan olacak şekilde planlanmalı.
  • Kurumsal yapıya uygun tabela görseli planlanmalı.
  • Yapılacak tabelanın ışık renginin iyi planlanmması gerekmektedir.
  • Tabela’da kullanılacak mataryellerin kaliteli ve işçiliğinin prosyonel ellerde hazırlanması gerekir.

 

İç Mekan Tabela Fiyatları

İç mekan tabelalar, işletmelerin havasını değiştiren ve prestijlerini artıran reklam araçlarıdır. Tabela Reklam fiyatları; tabelanın boyutuna, ışıklı ya da ışıksız olmasına ve malzeme kalitesi gibi detaylara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yüksek kalite standartlarına uygun özelliklerde tasarlanan bu tabelalar, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Hedef müşteri kitlesinin dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanan bu tabelalar, modern teknolojilerin yardımıyla özenle hazırlanmaktadır. İç ofis tabela fiyatlarında, tabela montajının işçilik olarak maliyeti de göz önünde bulundurulmaktadır.

Geçmişten günümüze reklam ve tanıtım alanında popülaritesini yitirmeyen dış ve iç mekanda bulunan tabelalar, geniş bir kitleye hitap etmek isteyen marka ve firmalar için vazgeçilmezdir. Tabela satın almak isteyen işletmeler, öncelikle sahip olmak istedikleri tabelanın; boyut, malzeme kalitesi ve tasarım gibi detaylarına karar vermelidir. Belirlenen özelliklere göre tabela fiyatları farklılık göstermektedir. Dayanıklı malzemeden üretilen tabela modelleri, uzun süreli kullanımlar için ideal ürünlerdir. İstanbul Tabelacı, donanımlı ekibiyle hem üretim sürecinde hem de üretimden sonraki aşamada daima yanınızda! Siz de İstanbul Tabelacı ile işletmeniz için uygun tabela modelleriyle tanışmaya hazır olun!

İç mekan tabelaları, bir işletmenin veya mekanın içinde kullanılan tabelalardır. Bu tabelalar, genellikle işletmenin logosunu, ismini veya diğer önemli bilgileri içerir. İç mekan tabelaları, müşterilere yönlendirme yapmak, marka bilinirliğini artırmak veya bir mesaj iletmek için kullanılabilir.

İç mekan tabelaları çeşitli malzemelerden yapılabilir. Örneğin, alüminyum kompozit zemin üzerine pleksi veya dekota gibi malzemeler kullanılabilir Ayrıca, LED ışıklarla aydınlatılan iç mekan tabelaları da popülerdir.

İç mekan tabelaları, işletmenin ihtiyaçlarına ve tercihlerine göre özelleştirilebilir. Tabela tasarımı, renkler, yazı tipleri ve grafikler gibi unsurlar dikkate alınarak yapılır. Tabelalar genellikle işletmenin kimliğini yansıtan bir şekilde tasarlanır. İç mekan tabelaları, işletmelerin müşterilerine profesyonel bir imaj sunmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, müşterilerin mekan içinde daha kolay yönlendirilmesini sağlayarak kullanıcı deneyimini iyileştirebilir.