Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası Modelleri ve Fiyatları

Çatı tabelası, isminden de anlaşılacağı gibi çatı üzerine yerleştirilen marka ve firmaların tanınırlığı artıran tabela seçeneğidir. Yüksek bir konumda yer alması nedeniyle, uzaktan da kolaylıkla fark edilebilen bu tabelalar, günümüzde de birçok marka ve sektör tarafından tercih sebebidir.

Çatı Reklam Tabelası

Reklam tabelaları her sektörden marka ve firma için birçok avantajı beraberinde getirir. Geniş bir müşteri kitlesine hitap etmek isteyen markalar için vazgeçilmez bir reklam aracı olan tabelalar; paslanmaz tabela, pleksi tabela, totem tabela gibi birçok seçenekten oluşur. Bu seçeneklerden birisi de çatı reklam tabelasıdır. Çatı Tabela markaların kurumsal kimliğini temsil eden görsel araçlardır. Çatı reklam tabelası, yüksek bir yerde konumlanması nedeniyle uzak mesafeden de kolaylıkla fark edilebilen tabelalardır. Günümüzde büyük ilgi gören açık hava reklamcılığı arasında yer alan çatı tabelası, hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olması yönüyle avantajlı bir reklam seçeneğidir. Firmaların hedef müşteri kitlesinin hafızasına kazınabilmeleri için tercih ettikleri bu tabela reklamcılığı, popüler tabela çözümleri arasında yer alır.

Alüminyum malzemeden üretilen bu tabelalar, kolay taşınabilen hafif ürünlerdir. Ürün malzemesi, marka ve firmaların tercih durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Tabelasının alüminyum malzemeden üretilmesini istemeyen markalar için paslanmaz çelikle de üretim sağlanabilmektedir. İstanbul Tabelacı, çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı sürdürür. Talep edilen malzemeyle istenilen ebatta üretim yapan İstanbul Tabelacı, üretim sürecinde ve üretim sonrasında da verdiği hizmetin arkasında! Popüler diğer tabela modellerine göre farklı ölçülerde üretilen bu tabelalar, çatı üzerine monte edildiği için büyük ebatlarda tasarlanmaktadır.

Tabelanın hedef kitlenin ilgisini çekebilmesi için konumlanacağı alana göre doğru ebatta üretilmesi oldukça önemlidir. Çatı tabelaları da ışıklı ya da ışıksız olarak iki opsiyonla üretilebilmektedir. Günün her anında dikkat çekmek isteyen marka ve firmalar ışıklı çatı tabelası modellerini tercih edebilirler.

Çatı Tabela Reklam Tabelası Özellikleri

  • Alüminyum harflerden üretilmektedir.
  • İhtiyaca göre zeminler galvaniz, demir veya alüminyum malzemeler kullanılmalıdır.
  • Kullanılan her metal malzeme statik fırın boya ile dış etkenlerden korunmalıdır.
  • Işık sistemi olarak dış mekana uyum ledler ve güneş,su ve kara dayanıklı ip 67 dış mekan trafolar kullanılmaktadır.
  • Kullanılacak tesisat tabela sistemindeki kablolar ce belgeli ve 2*1,5mm kablo kullaımaktadır.
  • Pleksilerin harf boyutu ve büyüklüğüne göre 3-5 mm pleksi glass malzemeden üretilmektedir.

Çatı Tabelası Fiyatları

Çatı tabelası tercih edecek marka ve firmaların merak ettiği belli başlı konular vardır. Çatı tabela fiyatları da, en çok merak edilen konuların başında yer alır. Etkin bir reklamcılık imkanı sunan çatı tabelası, günümüzde açık hava reklamcılığında sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biridir. Uzak mesafeden de kolaylıkla fark edilebilen bu tabelalar, hedef kitleyi başarılı bir şekilde yakalar. Çatı tabelası satın alırken göz önünde bulundurulması gereken belli detaylar bulunur. Bunlardan ilki, tabelanın yer alacağı konum baz alınarak tabelanın en ve boy oranının belirlenmesidir.

Tabelada bulunacak olan harflerin boyutu gibi detaylar da, çatıda ayrılan alan göz önünde bulundurularak belirlenir. Tabela üretimi sürecinde de olumsuz hava koşulları göz önünde bulundurularak, tabelanın uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlanması sağlanır. Hafızalarda kolaylıkla yer edinmeyi sağlayan çatı tabelası; tercihe göre istenilen boyda, ışıklı ya da ışıksız olarak üretilebilmektedir. Çatı tabelası fiyatları; tabelanın ölçüsüne, malzeme kalitesine, ışıklı ve ışıksız olma durumuna göre farklılık gösterir.

Uzun ömürlü reklamcılık anlayışını benimseyen İstanbul Tabelacı, uzman kadrosuyla marka tanınırlığınızı zirveye taşımayı amaçlıyor!

cati tabela 1