Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Paslanmaz Tabela

Paslanmaz tabela hem dış mekanda kullanıma uygun olması hem de dikkat çekici görsel yapıya sahip olması nedeniyle pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Tabela reklam ve tanıtım amacıyla farklı ölçü ve ebatlarda tasarlanabilir. Hem kurumsal hem de küçük ölçekli firmalar genellikle paslanmaz krom tabela tasarımlarını seçmektedir. İstanbul Tabelacı olarak birçok firmaya uzun süredir paslanmaz özelliğe sahip göz alıcı tabela tasarımları yapmaktayız. Her biri birbirinden farklı çekiciliğe ve görüntüye sahip olan paslanmaz tabela modellerimiz firmalar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Tabela ile ilgili detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz Krom Tabela Nedir?

Paslanmaz krom tabela üretiminde ağırlıklı olarak krom elementi kullanılan tabela çeşitlerinden biridir. Krom tabela su, yağmur ve kar gibi koşullarda yüksek direnç gösterir. Bu sayede dış koşullar fark etmeksizin uzun süre kullanılabilir. Paslanmaz Krom tabela çeşitleri pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni ilk olarak paslanmaya karşı direnç göstermesidir. Diğer nedeni ise görüntüsüyle firmanın kimliğini ön plana çıkarmasıdır.

Paslanmaz krom kaplı tabelalar firmaların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ışıklı veya ışıksız olarak üretilir. Firmamız taleplerinize uygun olarak paslanmaz reklam tabela üretimi yapmaktadır. Genellikle gece  aktif olan ve vardiya usulü çalışan firmalar ışıklı tabelayı tercih etmektedir.

Paslanmaz Tabela Çeşitleri

Paslanmaz tabela çeşitleri malzemesi ve görünüşüne göre sınıflandırılmaktadır. Paslanmaz tabelalar genellikle firmaların kimliğini ve sektörünü yansıtacak şekilde üretilir. Paslanmaz tabelalar kutu harf tabela, krom kutu harf tabela, ışıklı paslanmaz tabela, ledli paslanmaz tabela, fileli paslanmaz tabela, paslanmaz kabartma harfli tabela olarak pek çok çeşide ayrılır. Bu tabelaların her birinin ortak özelliği paslanmaz malzemelerle geliştirilmiş ve imal edilmiş olmasıdır.

Uygun Paslanmaz Tabela

Uygun paslanmaz tabela maliyet açısından firmalar tarafından sıklıkla kabul edilmektedir. Bu tabela çeşitleri bütçeye uygun olup firmanın reklam ve tanıtımında büyük rol oynar. Ayrıca görsellik açısında oldukça zengin olup dışarıdan bakıldığından hemen göze çarpmaktadır. Firmamızda ucuz paslanmaz tabela çeşitleri mevcuttur. Firmanız için kendi aklınızda tasarladığınız bir model varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Firmamıza ulaşıp ucuz paslanmaz tabela çeşitleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paslanmaz Tabela Fiyatları

Paslanmaz tabela fiyatları pek çok kritere bağlı olarak farklılık arz eder. Özellikle ölçü ve ebat bakımından her bir paslanmaz tabela çeşidinin fiyatları birbiri ile aynı olmamaktadır. Paslanmaz özelliğe sahip bu tabelalar pek çok durum ve koşulda uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Bazı firmalar harf şeklinde tasarım arzu ederken bazıları ise ışıklı paslanmaz tabela talep etmektedir. Bu bakımdan her birinde fiyat farklılıkları görülür. Ayrıca bu modelin fiyatlarına da yerinde montaj hizmeti dahil edilir. Firmamız belirttiğiniz adres ve konuma göre firmanıza uygun olarak tasarlanmış tabelalar için montaj hizmeti vermektedir.