Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Lightbox Tabela

Lightbox Tabela diğer adı ledbox veya kullnıcı tabiri ile ışıklı pano. Lightboxlar markanızı e iyi şekilde iç veya dış mekanda yansıtacak görsel panolardır. Alüminyum kasası, iç ledbarları ve fitilli gergili şekilde basılan tekstil baskısı ile markanızı dışarıya en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Lightbox Tabela Işıklı Pano (Ledbox)

Lightbox Işıklı Panolar marka bilinirliği ve kullanıcı deneyimi açısından işlermeler için kampanya, ürün veya harekete geçireceği içerikler hakkında müşterilerin algısında en iyi şekilde yer edecek tabelalardır. Genel itibari ile iç mekanlarda fazlası ile kullanılan ledbox panolar yine aynı şekilde dış mekanlarda markaların veya firmaların reklamını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Işıklı olarak üretilen bu panoların genel özellikleri ve tercih edilmesindekiş en önemli unsurlardan biri görselin canlılık oranıdır.

Dilediğiniz ölçü ve ebatlarda ışıklı kumaş led light box ücretsiz tasarım desteği ile. Kurumsal firmaların en çok tercih ettiği, ışıklı pano light box kumaş.

Lightbox Tabela Modelleri ve Örnekleri

Lightbox modelleri olarak askılı, çift taraflı, yere sabit ayaklı ve menü olarak bir çok model bulunmaktadır. Üretilen bu modellerin kasa kalınlıkları yapılacak modele göre değişmektedir. 5 cm en az kasa kalınlığı olan ledboxlar ham, siyah ve istenirse istenilen ral kodu renginde boyana bilmektedir.

Ledbox Menü Tabela

Lightbox’lar tabela, menü, yönlendirme ve fotoğraf sergilerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Lightbox pano diye de tabir edilen bu tip tabelalar yeni teknoloji ile görsel anlamda diğer tabelalara göre daha fazla görsellik oluşturmaktadır.

Lightboxlar, tekstil baskı olarak üretilen ön baskı alanlarının değişimi oldukça kolaydır. Fitil yardımı ile dikilen görsel tekstil baskıyı ileriki süreçte hem ekonomik olarak değiştirebilme imkanınız vardır.

Bu sayede hem kaliteli hem uygun fiyat ile markanızın kampanya veya ürünlerini sürekli değiştrebilir imkanı sunmaktadır. Kolay değiştirilebilir tekstil yüzeyi ile güncel kampanyaları müşterilerinize duyurun. Yüksek kalitede, estetik ve modern görünümlü mağaza içi görseller.