Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Pleksi Tabela

Pleksi tabela akrilik yapısı ve ışık geçirgenliği ile tabela alanında kullanılan malzemeler arasında en yoğun kullanılan tabela modelidir. Pleksiglass olarak adlandırılan bu malzeme harf görünümü açısından parlak bir yüzeye sahiptir. Kabartma kutu harf diye tabir edilen pleksi tabelalar tabela kategorisinde kullanılan en çok tabela çeşididir. Pleksi malzemeden üretilen tabelalar led aydınlatma yöntemi ile ışıklandırma yapılmaktadır. Işığı en iyi şekilde geçirgenliği ile ön planda olan bu malzeme kolay işlene bilirliği ile tabelacılar tarafından da en çok tercih edilen malzeme modelidir. Hava şartlarından en az etkilenmesiyle bu özelliğe sahiptir.

İçerik Başlıklarını Buradan İnceleyin

Pleksi Tabela Örnekleri

Pleksi tabela örnekleri için yüzlerce kurumsal firma veya kuruma yaptığımız tabela örnekleri mevcuttur. Sizler için aşağıda sıraladığımız pleksi tabela örneklerini inceleye bilir veya iletişim kanalları üzerinden bizlere yazabilirsiniz. Sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile sunuyoruz. En kaliteli ve uygun tabelalar için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları için istanbul tabelacı olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Tabela fiyatları anlamında en uygun malzeme ve fiyat politikası ile sizlere tabela üretimi sunuyoruz. Tabela fiyatları için yapılacak tabelanın harf sayısı, karakteri ve kullanılacak malzemenin bilgisi ile beraber ışıksız veya ışıklı olması fiyat belirlenmesi anlamında gerekmektedir.