Size bir telefon kadar yakınız
0212 435 48 81
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Parapet Giydirme

Parapet Giydirme

Parapet giydirme restorasyon çalışması yapılan binalarda ve inşaat alanlarında oluşan kötü görüntünün engellenmesi amacıyla kullanılan bir çeşit reklam aracıdır. Parapet genellikle tüm alanı kaplayacak uzunlukta ve genişliktedir. Bu reklam aracı aynı zamanda yeni sektöre giren firmalar için hızlı ve az maliyetli bir tanıtım aracı olmaktadır. Yüksek katlı binalarda çok geniş cepheli parapet reklamları görmek mümkündür. Bunun için cut out ya da dekupe adı verilen bir teknik kullanılır. Firmamız uzun süredir reklamcılık ve tanıtım alanında parapet giydirme çalışmaları yapmaktadır. Parapet hem okunaklı metinler içerdiğinden hem de göz hizasında olduğundan firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Parapet Giydirme Avantajları

Parapet, belirli alanları kamufle etmek amacıyla kullanılan farklı bir reklam ve tanıtım yöntemidir. Parapet giydirme bir nevi paravan yöntemi olarak da bilinir. Genellikle inşaat firmaları etrafa bıraktığı kötü izlenimi gizlemek amacıyla parapet kullanır. Bunun üzerine pek çok firma kendi reklamını vermektedir. Parapet için en çok tercih edilen çeşitlerden biri OSB üzerine vinil germe şeklindeki parapet giydirme yöntemidir. Parapet giydirme pek açıdan fayda sağlar. Parapet giydirme avantajları şöyle sıralanmaktadır:

  • Yüksek ve geniş olması nedeniyle reklamın daha görünür olmasını sağlar.
  • Herkes tarafından görünür olduğundan hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.
  • Aydınlatmalı parapetler gece ve gündüz olmak üzere her zaman görünebilir.
  • Firmaların reklamını daha kolay yapmasını sağlar.
  • Uygun ve maliyeti azdır.

Parapet Giydirme Kullanım Alanları

Parapet giydirme kullanım alanları genellikle inşaat cephesi ve restorasyon binaları üzerinde daha fazladır. Parapet geniş ve uzun bir paravan olduğundan bir inşaatın cephesini ve dış kısmını tamamen kaplayabilir. Ayrıca yüksek binalarda da parapet tercih edilir. Reklam ve tanıtım açısından parapetler firmaların en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Hem görünür olması hem kalabalık ortamlarda kullanılması açısından parapet giydirme firmaların akılda kalıcı reklamlarını yapmayı sağlar.

Parapet Giydirme Maliyetli Midir?

Özellikle yeni reklam verecek firmalar parapet giydirme maliyetli midir sorusunu merak etmektedir. Parapet üzerine reklam vermek oldukça uygun ve hesaplı bir tanıtım şeklidir. Böylelikle hem kurumsal hem de bireysel firmalar tanıtımlarını kolaylıkla yapabilmektedir. Bununla birlikte parapetler oldukça büyük ve görünür olduklarından pek çok firmanın reklamını aynı anda yapmayı sağlar. Firmamızdan parapet giydirme ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Parapet Giydirme Fiyatları

Parapet giydirme fiyatları oldukça uygun ve indirimli olarak firmalara teklif edilmektedir. Fiyat kriterleri çeşitli değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Parapetin kullanım alanı, ölçüsü, boyu, eni ve buna benzer diğer faktörler fiyat bakımından etkilidir. Firmanız için parapet üzerine reklam vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel tasarım ve görsellerin olduğu tanıtım fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Parapet giydirme çalışmaları uzun süredir yapmakta olduğumuz ve çok talep edilen hizmetlerimiz arasındadır.