Vinil Tabela

vinil tabela

Vinil Tabela Nedir

Vinil tabela dediğimiz malzeme 3 farklı kalınlık ve iki farklı özellikten yapılmaktadır. Öncelikle gram olarak 540 gr vinil (Genel olarak totem tabelalar için ve bilboardlarda kullanılır), 440 gr vinil  (Genel tabela işlerinde kullanılır) ve en ucuzu 320 gr vinil bulunmaktadır. Viniller avrupa ve çin olmak üzere  ikiye ayrılmıştır. Etrafı demir karkas ile dönülen isteğe göre içerisine floresan (Led ampül) veya led yerleştirilerek ışıklandırılan kenarları köşebent ile daha iyi bir görünüm aldırılan tabela modeldir.

whatsapp fiyat hemenara

Genel itibari ile en uygun tabela modelidir. Vinil  ışıklı düşünülmesi durumunda ayrıca ışığı daha iyi yansıtan ışık geçirgenliği daha iyi olan ışıklı viniller kullanılması uygundur. Vinil diye tabir edilen bu tabela modelleri 280 gr başlayarak sırayla 320, 440,480 ve 520 gr olmak üzere değişmektedir. Genel görünüşü itibari ile dijital baskıdan geçen malzeme demir karkas yardımı ile çerçeve dönülerek gerdirilir. Gerdirilen malzeme ise tabelanın konulacağı alına alana veya başka alana montajı sağlanır.

Vinil Germe Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

vinil tabelaVinil tabela yaptırırken öncelikle ışıklı veya ışıksız olması önemlidir. Buna uygun malzeme kullanımı gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Vinil dijital baskı işleminden sonra dış yüzeyleri baskının verdiği tasarımları vinile çıkararak istenilen tabela görüntüsü oluşur. Burada vinil tercih edilirken kullanılacak alanın çok fazla günlük güneş alması hesaplanmalıdır. Dijital baskının yapısı gereği boyalar belirli süre zarfından sonra güneşin yoğun ışınlarından solmaya başlayacaktır. Buda size yeni tabela ihtiyacı doğuracağından cephenize uygun tabela modeli seçmeniz size ekonomik açıdan daha fayda sağlayacaktır.

Bu tabela modelinin en büyük tercih nedeni ucuz, uygun olmasından tercih edilmesidir. Ayrıca iyi bir tasarımla birleştiğinde ortaya diğer tabela modellerine yakın bir görünüm çıkmasıdır.

Vinil Modeli Tabela Fiyatı

Vinil modelleri tabela fiyatları tabelanın ölçü metre karesi hesaplanarak yapılmaktadır. Hesaplanan tabelaya ışıklı veya ışıksız olma durumu da eklenecektir. Brandanın avrupa ve çin olması da ayrıca fiyat anlamında maliyeti etkileyecek kriterden biridir. Tüm tabela ihtiyaçlarınız için İstanbul Tabelacı olarak sizi daha iyi yansıtacak tabela reklam çözümleri üretiyoruz. Bizlere 0212 435 48 81 veya info@istanbultabelaci.info üzerinden mail ile ulaşabilirsiniz.