Turkcell Tabelası

Turkcell Tabelası örnekleri 2019 ile beraber kendi bayi kurumsallığını değiştiren Turkcell yeni bayi modeline geçiş yaptı. Bir telefon bayisi için en önemli reklam araçlarından biri tabelası dır. Turkcell bayiliği alan firmanın tabela konusunda en çok dikkat etmesi gereken hususlardan biri kurumsallığa uyacak şekilde yaptırılması gereken tabela modelidir.

Bir bayi Turkcell kurumsal renk, font ve logosunu doğru şekilde kullanmalıdır. Mağazaların bir birinden farklı gözükmemesi ve aynı kurumsallıkta olması adına Turkcell bayileri için belirli standartlar belirlemiştir.

 

Turkcell Yeni Tabela

Turkcell Yeni Tabela modeli 2019 yılında tüm eski ve yeni açılacak bayilerin tabelalarının değiştirilmesi adına belirli standartlar uygulanmasına karar vermiştir. Normal bayi ve tim olarak ikiye ayrılan bayilerin tabela ve iç görsel tüm detayları farklıdır.

Turkcell Tabela Fiyatları

Turkcell Tabela Fiyatları tabelanın yapılacağı model ve ölçüleri ile belirlenmektedir. Belirlenen tabela modeli ışıklı veya ışıksız olarak tanımlanan tabela modelinden oluşmaktadır. İkinci tabela fiyatı konusunda belirleyici etken ise tabelanın koyulacağı alan yani ölçüsüdür. Normal ve Tim olmak üzere 2 farklı modelden oluşan Turkcell bayi tabelası modellerinin üretimini kendi imalatımız da gerçekleştiriyoruz.

Turkcell Tabela ve iç ışıklı pano, çerçeve ve duba modelleri için 0212 447 80 80 numarasından veya info@istanbultabelaci.info adresinden mail atabilirsiniz.