Şişli Tabelacı

Şişli tabelacı, reklam araçlarına ihtiyacı olan ve profesyonel firmalarla çalışmak isteyenlerin karar kıldığı yerlerdendir.

Dükkân ve iş yerlerinin olmazsa olmazı olan tabelalar, tanıtım yapmak için gerekli olan reklam araçlarındandır. Tabela çeşitlerine bakıldığı zaman geniş bir yelpaze ile karşılaşılması kaçınılmazdır. Hem model hem de satış yapan firmamız oldukça çeşitlidir. İstanbul’un gözde ve işlek semtlerinden biri olan Şişli’de istenilen boyut ve modellerde tabela yaptırmak istanbul tabelacı ile oldukça kolaydır.

 

Şişli Tabelacı Reklam

Şişli tabelacı olarak szlere %100 memnuniyet garantili tabela reklam hizmeti sunuyoruz. Farklı malzemeler ile hazırlanmış birbirinden farklı tasarımları sizlerin marka veya işletmenize uygun tabela modelleri uyguluyoruz. Ürün yelpazesinin geniş olmamız ve müşteri memnuniyetini arttıran etkenler arasında bizi farklı göstermektedir. Tabelanın nasıl göründüğü, kalitesi, modern olup olmadığı müşteri için önemlidir. 15 seneden beridir sürdürdüğümüz açık hava reklamcılık alanında tecrübemiz ile sizlere profesyonel tabela reklam hizmetleri sunuyoruz.

Şişli Tabela Çeşitleri Ve Özellikleri

  • En sık tercih edilen tabela çeşitlerinden biri kabartma tabelalardır. Hem dikkat çekisi olması hem de görselliğe hitap etmesi sebebi ile bu türün müşteri talebi fazladır
  • Uv baskı kullanımı son günlerde hızla artmaktadır. Bu baskı mantığında gravür baskı işleminde alınan sonuçlar aynı şekilde elde edilebilmektedir. Bahsedilen baskıda yüz ile altı yüz mikron arası kalınlığında olan ürünler için kolay bir şekilde yapılır.
  • Tabela malzemelerinin güneşe dayanıklı olması gerekir. Güneş ışınları karşısında bu özelliğin olması tabeladaki renklerin solmasını engeller ve başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Suya olan dayanıklılığın yüksek olması da önemlidir. Tabelalar yağmur, kar gibi durumlardan olumsuz etkilenmemelidir.
  • Tabelalar UV baskı sistemiyle yapıldığından dolayı uzun ömürlüdürler. Dayanıklı olan tabelalar uzun zaman renklerin canlılığı devam etmektedir.
  • Tabela etiketleri ve baskılarının canlı olduğu görülebilir. Bu sayede ortaya solgun bir görüntü çıkmamaktadır. Sökülmek istendiği taktirde iz bırakmadan kolay bir biçimde sökülebilmektedir.

Modern tabela tasarımlarını profesyonel ellerde büyük makina parkurumuz ile gerçeğe dönüştürüyoruz. Marka veya kurumsallığınıza yapacağımız tabela modeli ile yeni bir boyut katıyoruz. Şişli’de tabela reklam konusunda bir çok irili ufaklı firmanın tercih nedeni olan istanbul tabelacı sizlere garantili ve kaliteli tabela hizmeti sunmaktadır.

Tabelacı Şişli olarak bizlere 0212 447 80 80 veya info@istanbultabelaci.info üzerinden ulaşabilir teklif alabilirsiniz. İsterseniz google maps üzerinde bizlere ulaşabilir, yol tarfi alabilirsiniz.