Çiçekci Tabelası

Çiçekçi Tabelası bir çok farklı renk ve modelde sizlere sunuyoruz. Çiçekçiler için tabela modeli çiçek satışına uygun renk ve yazı karakterlerinin belirlenerek oluşturulmasından geçer. Yapılacak tabela hem dikkat çekmesi hemde çiçek satışına uygun yapılmasıdır. Genel olarak sıcak renklerin kullanıldığı tabela modelidir.

 

Çiçekçi Tabela Modelleri

Çiçekçiler için yapılacak tabela modeli ışıklı veya ışıksız olarak belirlenmelidir. Işıksız olarak vinil, polikarbon ve kompozit üzeri alikor tabela modelleridir. Işıklı olarak ise pleksi tabela, paslanmaz krom tabela, kutu harf tabela ve alüminyum tabela gibi bir çok farklı modelde ışıklı çiçekçi tabelası imalatı yapıyoruz.

Çiçekçi Tabela ve Reklam işlerinize %100 müşteri memnuniyeti ve irili ufaklı bir çok referansı ile Türkiye’nin her yerine tabela reklam hizmeti sağlayan firmamız siz müşterilerimize avrupa standartlarına uygun Açık Hava Reklam modelleri hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız her işi referans kabul ederek üreten firmamız sizlerin görüş ve önerilerini dinleyerek 10 yılı aşkındır kurumsal tabela üretimi gerçekleştiriyoruz.

Çiçekçi tabela modellerinin aşağıya sizin için sıraladık. Bunlara ek olarak ücretsiz tabela keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Harici olarak bizlere 0212 447 80 80 veya info@istanbultabelaci.info adresinden ulaşabilirsiniz.