Polikarbon Tabela Modelleri ve Fiyatları

Polikarbon Tabela Nedir

Polikarbon tabela Polikarbonatlar, termoplastiklerinden oluşan özel bir grubudur. İşlenmesi, kalıplanması, ısıl olarak şekil verilmesi kolaydır, bu tip plastikler modern imalat sektöründe çok geniş kullanım alanı olan plastiklerdir. İşte bu yüzden tabela sektöründe gerek ışık geçirgenliği gerekse yüzeyinin baskı  malzemesine yapışkanlığına uyumu olarak polikarbondan tabela olarak üretilmesine nedendir. Bu tabelalar en çok tercih edilen ve kullanılan tabela modelleri arasındadır. Bu tercih nedeninin başlıca sebebi ise uygun fiyat ve ayrıca dış mekan hava şartlarındaki mukavemetidir.

 

Plakalar halinde üretilen polikarbon; tabela ölçüsüne göre göre kesilerek üzerine direk folyo kesim veya dijital baskı yapıştırılarak uygulanır. Bu aşamadan sonra ışıklı veya ışıksız istenilen tabela kasası, ışık sistemi yapılarak montaja hazır hale getirilir. Aşağıda bir çok polikarbon modelini bulabileceğiniz tabelalara göz atabilirsiniz. Uzman ekip, deneyimli birikimi ile  tabela teslim sürecinden sonra bile sizlere 7/24 destek olmaktayız. Deneyim ve farklı Tabela tasarımlarımız ve daha fazlası için bize ulaşın.

Polikarbon Tabela Fiyatı

Polikarbon malzemeden üretilen tabela fiyatı yine diğer tabelalar gibi yapılacak tabela modeli ölçüsü ve ışıklı olup olmaması belirlenerek hesaplanan tabela modelidir. Tabelanın harici olarak yüzeyine gelecek tasarımın folyo kesim veya dijital baskı olması da ayrıca fiyat hesaplanırken göz önüne alınacak unsurlardan biridir. Fiyat ve diğer tüm bilgileri 0212 435 48 81 veya info@istanbultabelaci.info adresinden bizlere iletebilirsiniz.