Pleksi Tabela Nedir? 10 Farklı Pleksi Tabela Modeli

Pleksi tabela, modern görüntüye sahip olan ve sektör içindeki en fazla kullanılan ürünlerden biridir.

 

Pleksi Tabela Nedir

Her geçen gün büyümekte olan tabela sektörü kullanımı da aynı şekilde artış göstermektedir. Sektöre büyük katkı sağlayan bu durumdan dolayı gelişim sağlanmasına destek olan tabela çeşitlerinden biri pleksi tabeladır. Tabelanın görüntü olarak modern ve şık olmasını sağlayan reklam malzemesidir. Akrilik bir yapıya sahip olan pleksi Işıksız ve ışıklı olacak şekilde çeşitli türleri barındırmaktadır. Pleksi tabela, hızlı üretilen ve kaliteli reklam araçlarından biri olarak karşımıza çıkar.  Ürün ve markanın ön planda tutulması amacı ile ünite ya da stand yapılarak kullanılan malzeme çeşitlerindendir. En çok tercih edilme nedeni ise ışık geçirgenliği çok yüksek seviyede ve dış mekan şartlarındaki sağlamlığıdır.

Mağaza cephe, reklam yazısı, mağaza içerisinde ürün pazarlaması, fiyat gibi yazıların yazılması için hem dayanıklılık hem de hafif olma özelliği bulunur. Dekorasyon çalışmalarında kolay bir şekilde kullanılabilir. Genel itibari ile kullanım alanlarının stantlar olduğunu söyleyebiliriz. Işık geçirgenliğinden dolayı modül led ışık sistemi ile daha fazla ışık alınmaktadır.

Pleksi  balkon, yol aydınlatması, elektronik ışık sistemleri, asma tavan gibi aydınlatmalarda led kapaklar ile kullanılır. Renksiz ve renkli olan türleri vardır. Saydam ve yarı saydam hali bulunur. Kolay bir biçimde işlenen pleksi aynı şekilde delinebilir. Hafif yapıya sahip olan bu ürün genellikle birbirinden farklı ebatlarda düz levhalarla bulunmaktadır. Doksan derece illa yüz on beş derece sıcaklık ile ısıtılarak yapılmaktadır. Yapısı termodinamik olduğundan dolayı dayanma durumu oldukça azdır.

Pleksi Tabela Fiyat

Pleksi fiyatları sabit bir şekilde söylenemeyebilir. Bunun sebebi olarak alınan malzeme markası veya firma gösterilebilmektedir. Bunun yanı sıra fiyatlar çeşitli faktörlerden dolayı değişebildiği için öncelikle tabela yapılması düşünülen logo veya yazıların grafik programın hazırlanıp ölçüleri üzerinden genel bir fiyat değerlendirilmesi yapılması şarttır.

 Pleksi Tabela Kullanım Alanları

Pleksi tabela yapısı bakımından şeffaf ve kolaydır. İşlenmesi son derece kolay olan ürünün kullanım yerler makine, ilaç laboratuvarı, dekorasyon ürünleri, stant ve tabelaların kullanıldığı reklamcılık sektörü, ölçü aletleri, merdivende korkuluk yapımı, kimya laboratuvarı, aydınlatma ürünleri, hediyelik ürünlerdir.

Kurumsal bir tabela yaptırmak ve uzun ömürlü modern tasarımlar ile markanıza yeni bir ivme kazandırma için bizimle iletişime geçin. Uygun kaliteli işçilik ile tüm tabela ihtiyaçlarınıza kurumsallığınıza uygun çözümler üretiyoruz. Bizlere ister mail ile info@istanbultabelaci.info isterseniz telefon 0212 435 48 81 ulaşabilirsiniz.