Pastane Tabelası

pastane tabelasıPastane Tabelası model ve renk anlamında gıda üzerine işletme olan Pastaneyi yansıtacak renk ve fontlar kullanılması gerekmektedir. Pastane ve buna benzer pideci, börekçi gibi hazır yiyecek ürünlerinin satışının yapıldığı işletmelere kırmızı, turuncu, kahve rengi renklerinin tonları yüksek oranda kullanılmaktadır.

 

Pastane Tabelası Modelleri

Pastane Tabelası modelleri konusunda en çok tercih edilen modellerin başında paslanmaz krom modelleri ve sonrasında pleksi tabela modeli gelmektedir. Pastanesi Tabela modeli seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle pastanenin fiziki konumu, pastanenin bulunduğu yapının müsaitliği ve yapılacak tabela modelinin pastane kurumsallığına uygun olması gibi durumlar göz önüne alınmalıdır.

Pastanelerin genel itibari ile daha eskitme tahta, koyu renk yoğunluklu renk ve malzemelerin tercih edilme nedenleri tezgaha koyulan ürünlerin ön plana çıkarılması amaçlanarak yapılmaktadır. Burada önemli olan malzeme kullanımı renk ve örnekleri ile birlikte kullanılacak alanın müsaitliğidir.

Bir çok farklı ve modelde tasarlanabilen Pastane Tabela modelleri için ücretsiz keşif hizmetimiz ve sonrasındaki grafik tasarım ekibimizin sunumu ile işletmenize yeni bir fark ve boyut katarak daha dikkat çekici hale getirdiğimiz işletmenizi daha fazla müşteri potansiyeli sağlıyoruz. Bizlere 0212 447 80 80 veya info@istanbultabelaci.info üzerinden mail atabilir, fiyat teklifi ve çalışma isteyebilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçin