Paslanmaz Krom Tabela Işıklı Işıksız Modelleri

paslanmazkromtabela istanbul

Paslanmaz krom tabela, insanların algısını ciddi anlamda etkileyen ve üç boyutlu tasarlanmakta olan tabelalardır.

whatsapp fiyat hemenara

Şık duruşuyla dikkatleri üzerine toplayan paslanmaz krom tabela yöntemi sayesinde ilgi çekici reklamlar yapılabilmektedir. Tasarım sürecinde kusursuz şekillerde üretildiği söylenen paslanmaz harflerle kaliteli, şık görüntüler elde edildiği için firma müşteriler karşısında hoş bir imaj çizmektedir.

Fakat tercih edilen malzemeleri kötü olması halinde tanıtımı yapılacak ürün kötü bir intiba oluşturabilir ve firma itibari zedelenebilmektedir. Üç boyutlu harfler zaman içerisinde deforme olur ve paslanır. Bu görüntü insanların aklında kötü bir imaj çizdiği için seçilen malzemelerin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir.

Paslanamaz Krom Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Paslanmaz Krom Tabelaların hammaddesi 304 çelik paslanmaz dır. Temel paslanmaz çeşitlerinden biri olan ve en yaygın kullanılanıdır. Bu paslanmaz çelik kalitesi; kimyasal bileşiminin, mekanik özelliğinin, kaynak yapılabilirliğinin ve korozyon-oksidayson direncinin fiyatına oranla çok iyi olması sebebiyle tercih edilme sebebidir.

İstanbul Tabelacı olarak kullandığımız paslanmaz çelik ürünleri işte bu yüzden 304 ‘tür


krom harf tabela

Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmayan kutu harflerin ön kısımlarında üç yüz dört kalitede olan ve 1,2 milimetre yüzeyinde paslanma özelliği olmayan sac türleri kullanılır. Tabelaya yazılan harflerin ön tarafları lazer sistemiyle hazırlandığı gibi aynı zamanda harflerin yan kısımları da giyotin makaslarıyla kesimi yapılarak hazırlanır. Paslanmayan kutu harf tabelalar tercih edilen renklere boyanabilmektedir. Paslanmayan sacların kullanılması halinde paslanmaz krom tabela uzun süreler kullanılabilir. Bu tabelaların yapım sürecinin tamamı el işçiliğiyle tamamlanır.

Tabelalar ışıksız ve ışıklı olarak tercih doğrultusunda hazırlanır. Krom harf tabelada kullanılmakta olan krom malzemesinin dayanıklılık özelliği bulunduğu gibi temizlik bakımından da kolaylık sağlar. Günümüz şartlarında görsel anlamda modern ve hoş bir model çizer. Uzun ömürlü olması amacı ile dizaynı yapılmaktadır. Üretimde kullanılan malzemeler arasında pleksi glass, Gold krom, krom ve alüminyum bulunur. Bahsi geçen malzemelerin özelliği çeşitli sert hava koşullarına dayanabilmesidir.

Krom, dıştan gelen etkilere dayanma özelliği olan güçlü ve paslanmayan malzemelerden biridir. Kromun diğer özelliklerinden biri ise yüzeyinin ayna gibi parlak ve sert olmasıdır. Bu tarz özellikler dekor işlerinde de bu malzemenin kullanılmasına olanak tanır. Kutu harf yapımı başlandığı zaman krom kutu harfin popüler seçeneklerden biri olduğu aynı zamanda el işçiliğiyle yapılmasından dolayı özel tabelalardan biri olması dikkat çeker. Krom tabela çeşitleri arasında müşteriler için ışıksız ve ışıklı türleri tercih doğrultusunda hazırlanmaktadır.