Merter Tabelacı

merter tabelacıMerter tabelacı olarak bir çok açık hava reklam modeli üretimini 300 m2 imalatımız da profesyonellerde. En uygun tabela modellerini %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Her yapılan tabela üretimini minimum 2 yıl garantili şekilde üreten firmamız siz müşterilerini %100 müşteri memnuniyeti gözetmektedir.

 

Merter Reklam Tabelacı

Merter Reklam Tabelacı bir çok irili ufaklı merter’de bulunan firmaların reklam tabela alanında hizmetler üretmektedir. Prada, Gucci ve Boss gibi bir çok markanın tabela reklam modellerinin markanıza uyguluyor ve markanıza yeni bir boyut katıyoruz. Hızlı güvenilir açık hava reklamcılık alanında 5 yıllık tecrübesi ile istanbul tabelacı firmamız sizlere kaliteli tabela üretimi hizmeti sağlamaktadır.

2 yıl en az garantili tabela üretimi sağlayan firmamız müşterilerimize ücretsiz grafik tasarım ve ücretsiz keşif ölçüler ile hizmet üretmek adına fiyat teklifi almanıza yardımcı olmaktadır. Sadece tabela alanında ziyade dijital baskı gibi bir çok alanda hizmetler üreten firmamız siz müşterilerine mağaza cam giydirme işlerini görsel tasarımlarla tasarlayarak uyguluyoruz.

Tabele Modelleri olarak sizlere ışıklı ve ışıksız tüm tabela modellerinin üretimini sağlıyoruz.

Üretimini sağladığımız tabela modelleri

  • Pleksi Tabela, Paslanmaz Tabela, Kompozit Tabela, Alikor Tabela, Totem Tabela, Vinil Cephe Germe Tabela, Mech Giydirme, Polikarbon Tabela modelleri üretimi sağlıyoruz.

Tabela reklam alanında  bizlere 0212 447 80 80 veya whatsapp üzerinden 0554 747 58 76 numaralarında ulaşabilir teklif alabilirsiniz. Ayrıca info@istanbultabelaci.info adresine mail atabilir, teklif alabilirsiniz. Merter’de yaptığımız tabela modellerini sizler için aşağıda sıraladık.