İkitelli Tabelacı

İkitelli Tabelacı Reklam

İkitelli Tabelacı yüksek kalite işçilik, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman deneyimli kadrosu ile tabela reklam alanında ikitelli’de hizmet üretmektedir. Işıklı tabela ve ışıksız tabela gibi bir çok tabela modelinin üretimini yapan firmamız siz müşterilerine memnuniyet ve garantili tabela üretimi sağlamaktadır.

Pleksi tabela, paslanmaz tabela, kompozit tabela, kutu harf tabela, totem tabela, pilon tabela ve çatı tabelası gibi bir çok tabela modelinin üretimini 300 m2 alanı ile makina parkurunda sağlamaktadır. Firmamız ikitelli organize başta olmak üzere bir çok irili ufaklı firmanın açık hava reklam tabela konusunda çözüm ortağı olmuştur. Tabela üretim parkurumuz ile ışıklı ve ışıksız tabela modeli olmak üzere bir çok tabela üretimi yapmaktadır.

İkitelli Tabelacılar

İkitelli Tabelacılar olarak tabela üretimi konusunda hizmet üretmekteyiz. Pleksi Tabela, Paslanmaz Tabela, Totem Tabela, Çatı Tabelası ve Işıksız Tabela olmak üzere bir çok farklı modelde tabela sistemleri hazırlıyoruz. Kurumsallığınızı ön plana çıkaracak sizlere diğer firmaların tabelalarından öne çıkaracak tasarım ve tabela uygulama modelleri ile sizlere bir adım önde tutuyoruz. İkitelli Tabelacı bir çok firmanın tabela reklam üretimi çözüm ortağı olarak sizlere müşteri memnuniyeti garantili tabela reklam hizmetleri sunmaktadır.