Fatih Tabelacı

Fatih Tabelacı Reklam

Fatih tabelacı olarak ışıklı ve ışıksız tabela başta olmak üzere bir çok tabela modelini en uygun fiyata kaliteli hizmet ile üretiyoruz. Fatih bölgede tabelacısı olarak tüm tabela reklam alanındaki işlerinizi büyük makina parkurumuz ve uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

 

Fatih bölgesinde giyim sektörü ve hizmet sektörü başta olmak üzere bir çok firma ve kurumun Açık Hava Reklam çözüm ortağıyız. Ücretsiz keşif ve grafik tasarım hizmetlerimiz ile istediğiniz tasarımları markanızı daha iyi yansıtacak tabela modelleri ile buluşturuyoruz.

Fatih Bölgesi Tabelacı

Fatih bölgesi tabelacısı olarak %100 memnuniyet garantili tabela üretimi yapıyoruz. Sizlerin görüş ve fikirlerine yeni bir boyut katarak avrupa standartlarına uygun tabela üretimi sağlıyoruz. Pleksi tabela‘dan paslanmaz krom tabela’ya, totem tabela’dan, eczane tabelası gibi bir çok tabela modeli üretimi sağlıyoruz.

Fatih Tabela Vergisi

Fatih bölgesinde bulunan işletmelerin tabela vergisi için öncelikli olarak fatih belediyesine bildirmesi gerekli işlemlerden biri reklam pano vergisidir. Bunun diğer adı tabela vergisi geçmektedir. Her belediye kendi sınırı içinde bulunan tabela reklam vergileri için belirli ücretler belirlemektedir. Fiyat değerlendirmesi yapılırken öncelikli olarak ışıklı ve ışıksız olması verginin belirlenmesi konusunda önceliktir. Diğer önceliklerden biri tabelanın yükseklik ve genişlik alanıdır. Belediyeye bu bilgilerin verilmesi ile online olarak ileriki senelerde tabela vergisi ister belediye web sitesi ister ptt tarafından alınmaktadır.

Fatih bölgesinde yaptığımız irili ufaklı bir çok firma ve kamu kurumunun tabelalarını sizler için aşağıya sıraladık. Bizlere 0212 447 80 80 numarasından veya info@istanbultabelaci.info adresinden ulaşabilirsiniz.