Düğün Salonu Tabelası

Düğün Salonu Tabelası düğün salonları için müşterilerine salonu en iyi yansıtacak reklam araçlarının başında gelmektedir. Günümüz dünyasından en önemli reklam mecralarından biri olan Açık Hava Reklam modelleri düğün salonları için olmazsa olmaz reklam modellerinden biridir.

 

Düğün salonu için iç mimari ne kadar önemli ise salonun dış görsel alanı ve müşterinin dışarıdan salonu fark edecek algıyı tabela reklam çalışmaları almaktadır. Düğün Salonu Tabelası bir salon için çok önemlidir. Salonun dışarıdan görünümü müşterinin direk algısında yer edeceği için genel olarak düğün salonlarında kullanılan tabela modelleri göz alıcı paslanmaz veya buna yakın tabela modelleridir.

Düğün Salonu Tabelası Modelleri

Düğün Salonu Tabela modelleri en çok tercih edilenler olarak paslanmaz krom modelidir. Genel itibari ile ışıklı tercih edilen bu tabela modelleri, salonu en iyi yansıtacak şekilde tasarlanarak imalatı yapılmaktadır. Paslanmaz Krom Tabela, Pleksi Tabela ve Alüminyum Tabela olarak en çok tercih edilen Düğün Salonu Tabela modelidir. Bunlara ek olarak daha uygun olarak kompozit oyma, polikarbon ve vinil tabela modelidir.

Düğün salonu tabela modellerini sizin için aşağıda sıraladık. Bizlere 0212 447 80 80 numarası üzerinden veya info@istanbultabelaci.info üzerinden ulaşabilirsiniz.