Bayi Tabelası

Bayi Tabelası Nedir

Bayi tabelası genel olarak şubeleşme (franshise) tarzı firmalar için kullanılan tabela modelidir. Bayi tabelaları kurumsallaşma adına atılacak en önemli adımların başında gelmektedir. Öncelik tek tip yapılan tabela modeli tüm bayiler için aynı kurumsallık ile uygulanarak yeni açılan diğer bayiler için uygulanır.

 

Bayi Tabelasının Önemi

Bayilik veren firmalar için dikkat edilecek başta öncelikli kurumsallıklardan biri tabeladır. Bayi kurumsal tabelası yaptırmak için kurumsal kimliğe uygun bayilik veren firma sektör yapısına uygun renk ve font kullanımı tabela yapımındaki önceliktir. Tabela bayilik veren kurumsallaşmaya ilk adım atacak bir firma için müşteri bilinci oluşturma adına daha akılda kalıcı reklam modelinin başında gelmektedir. Yapılan tabela ile akılda kalıcı bayiler oluşturarak daha modern bir bayileşme yapısı sağlanmaktadır.

Bayi Tabelaları Genel Özellikleri

Bayi Tabelaları genel özelliklerinin en başında bayilerin kolay farkedilir tabela tasarım ve uygulamalarının olmasıdır. Bayi Tabela özelliği gereği aynı standartlara uygun her bayi için üretilen tabela modeli olarak bilinir. Her bayi için üretimi yapılan tabela kurumsallık ve tek tip bayi modelini oluşumunda daha fazla bilinirlik oluşturmaktadır.

Bayi Tabelası Örnekleri

Bayi Tabelası örnekleri olarak ışıklı ve ışıksız bir çok model bulunmaktadır. Tabela modelleri pleksi, kompozit veya paslanmaz harflerden oluşturulmaktadır. Bunlara ek olarak ışıksız bayi tabela modelini de tercih edilmektedir. Diğer bayileşme modelleri için firmamız açık hava reklam modellerini bir çok franchise veren firmalara yaptığımız aşağıda bulunan örnekleri inceleye bilirsiniz.

Bayi Tabelası modelleri için bizlere 0212 447 80 80 veya info@istanbultabelaci.info adresinden ulaşabilir fiyat alabilirsiniz. Daha kurumsal bayiler için bizimle iletişime geçin.