Banko Arkası Tabela ve Modelleri

banko arkası tabelaBanko Arkası Tabela Nedir?

Banko arkası tabela modeli ofis veya firma girişlerinin bankosunun arkasında veya banka önüne yapılan tabela modelidir. Bankolar firmaların müşterinin ilk izlenimi iyi sağlaması adına firma logosunun öne çıkarıldığı alanlardır. Bankonun genel konumu tabelanın yapılacağı alana göre değişmektedir. Genel itibari ile bankoların hemen arkasına planlanan logolar bazı durumlarda banko önüne de istenebilmektedir.

 

Banka Arkası Tabela Örnekleri

Banko Arkası Tabela örnekleri olarak pleksi tabela, paslanmaz krom tabela ve ışıksız bir çok tabela modeli kullanılmaktadır. Banko arkasına yapılacak tabela modeli ilgili firma veya kurumu kurumsal anlamda ilk yansıtacak reklam modelidir. İşte bu yüzden ofise gelen müşterilerin ilk marka adına genel izlenim anlamında değerlendirecekleri tabela sizi çok iyi yansıtmalıdır.

Neden Banka Arkası Tabela Yaptırmalısınız

Banko diye tabir edilen alanlar genel olarak ofislerin ilk giriş alanları ve gelen müşteriyi bekletme alanlarının olduğu alanlardır. Bir çok ofis, kurum veya firma banko diye tabir edilen alanları kendi kurumsal logoları ile doldurarak daha kurumsal bir görüntü oluşturmak amaçlanmaktadır.

Banko Arkası Tabela ihtiyaçlarınız da irili ufaklı bir çok firmanın çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyor ve sizlere hizmet vermek için buradayız. Ofis tabelası olarakta adlandırılan banko karşılama veya ofis girişlerinde kullanılan bu tabela modelleri kurum ve markalar için en çok tercih edilen modellerden biridir. Hızlı ve güvenilir, en uygun fiyatlar ile banko arkası ofis tabela modelleri sizler için üretiyoruz.

Bizlere 0212 447 80 80 veya mail adresimiz info@istanbultabelaci.info üzerinden bizimle iletişim kurabilir, fiyat alabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için hemen bizlere ulaşın profesyonel, modern kurumsal tabela tasarım ve uygulamalarını markanıza yansıtmaya hazırız.

Banko Arkası Tabelaları örnekleri aşağıdadır